Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2019 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - kwiecień 2019r. Wydarzenia - marzec 2019r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 24.06.2019r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
W Oddziale PZHGP Myszków odbyła się w ostatnią niedzielę siedemsteka, która jak się okazało była bardzo ciężka. Nam się udało sfilmować pierwsze gołębie z tego lotu u kolegi Zbyszka Oleksiaka. Jak przypuszczamy będą to chyba pierwsze lotniki oddziału z tego lotu. Zobaczymy.
O nowych produktach w firmie PURITAN opowiada Krzysztof Pawelec. My również zachęcamy do zapoznania się z ofertą Puritana.
W dniu dzisiejszym po długim czasie pojechaliśmy do kolegi Tomasza Rumińskiego obserwować przylot gołębi z lotu Strasburg - ok. 340 km. W Oddziale PZHGP 0326 Toruń był to już ich 6 - ty lot i do tego momentu na pierwszym miejscu był kolega Tomasz. Jak będzie po tym locie to się dopiero okaże. Po przylocie gołębi widać, że chyba będzie bardzo dobrze.
Kolega Maciej Włudzik podczas długiego weekendu skorzystał z zaproszenia kolegów Wojciecha Ziobroniewicza i Sylwestra Zielińskiego i odwiedził ich gołębnik. Podobnie uczyniło również wielu innych hodowców i tam tez przyjechali. Popatrzmy więc co tam się działo.
No i sezon 2019 rozpoczęty. W Oddziale PZHGP 059 Gdynia Chylonia gdzie lotuje kolega Maciej Włudzik pierwszy lot już jest za nami. Jak widać na filmie nie było łatwo. Wyników jeszcze nie znamy ale sądząc po tym jak gołębie przylatywały lot ten niewątpliwie możemy zaliczyć do trudnych. Na otwarcie zegarów o godzinie 14 - tej kolega Maciek miał około 50 gołębi z 64 zakoszowanych. Zobaczymy później jak będą się jeszcze schodziły.