Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2018 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - styczeń 2019r. Wydarzenia - grudzień 2018r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 18.01.2019r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Krzysztof Pawelec właściciel firmy PURITAN POLSKA zaprasza na swoje stoisko podczas Olimpiady w Poznaniu, prezentując kilka nowości swojej firmy.
Za nami już kolejny lot zimowy na WG Kosakowo. Niestety przyznać się muszę, że pojechałem sfilmować przylot gołębi ale jak się zabrałem za filmowanie to gołębie już były w gołębniku. Bardzo przepraszam i postaram się w przyszłości nie zawieść. Teraz mimo wszystko zapraszam co udało mi się zarejestrować.
Niedawno gościliśmy u kolegów Tadeusza i Witolda Mocarskich w Piątnicy pod Łomżą i mieliśmy możliwość zapoznać się z ich hodowlą. Teraz możemy zobaczyć kolegów kiedy odbierają puchary za zdobyte mistrzostwa na Wystawie Ogólnopolskiej w Sosnowcu.
Nazwisko Musik w sporcie gołębiarskim w Polsce jest bardzo dobrze znane. Z ich gołębiami zetknęło się już na pewno wielu hodowców. Dzisiaj mamy możliwość zobaczyć fotoreportaż jaki kolega Zdzisław Karoń z nimi zrealizował.
Podczas Wystawy możemy odwiedzić na stoisku kolegę Krystiana Kahlera i tam z nim porozmawiać. niestety tak chciałoby zrobić wielu hodowców co podczas wystawy jest prawie niemożliwe. Dużo interesujących rzeczy o hodowli, gołębiach, metodach lotowania możemy się dowiedzieć oglądając film kolegi Zdzisława Karonia poświęcony właśnie temu hodowcy. Zapraszamy też do odwiedzenia strony www.muzeum-golebie.pl gdzie możemy zobaczyć jeszcze inne ciekawe materiały związane z gołębiami pocztowymi autorstwa kolegi Zdzisława.