Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - nowości, promocje, losowanie nagród, itp.
Wydarzenia - luty 2018 Wydarzenia - styczeń 2018
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 17.02.2018r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Na wystawie ogólnopolskiej w Sosnowcu w tym roku w kategorii sport F pierwsze miejsce zdobył gołąb z hodowli Kostorz - Żółkiewicz po dwóch oryginałach od Rainera Puttmanna. Jak się okazuje gołąb kolegi Zbyszka Oleksiaka, który był 4 w Polsce w tej samej kategorii również jest po dwóch gołębiach pochodzących od Rainera Puttmanna. Teraz możemy się szczegółowo zapoznać z jego wynikami i pochodzeniem.
U kolegi Zbyszka Oleksiak mamy również nowości. Jak ważne jest zdrowie gołębi nie trzeba żadnego z hodowców przekonywać. Kolega Zbyszek jak wiemy zdrowie gołębi stawia na pierwszym miejscu. Ten nowy naturalny produkt ma własnie służyć temu aby nasze ptaki były jak najzdrowsze co zapewni im w przyszłości lepsze pozycje na listach konkursowych.
Kiedy odwiedzamy kolegę Pawła Sławka w Prudniku w sklepie Gołębie Odrzutowe praktycznie zawsze możemy znaleźć jakieś nowe produkty. Tak było i tym razem. Co nowego tam ma w swojej ofercie ten sklep możemy zobaczyć właśnie w tym reportażu.
Dzisiaj mamy na WG Kosakowo już ostatni, finałowy lot. Zakoszowaliśmy na niego 68 gołębi a do momentu zakończenia naszej relacji w gołębniku było już 67. Ci którzy przyjechali kibicować nie mieli czego żałować. Tych którzy nie mogli osobiście oglądać na żywo przylotu gołębi mamy przygotowana fotorelacje, więc Popatrzmy.
Wczoraj odbył się przedostatni 11 lot zimowy na WG Kosakowo. Na lot poszło 71 gołębi tym razem bez koszowania z uwagi na duży mróz. Ilość gołębi się zgadzała z tymi które wróciły z poprzedniego lotu. W niedzielę planujemy ostatni lot tej edycji tak więc zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania na żywo.

Vademecum hodowcy, porady dla hodowców:
Część 38 - Porady Andrzeja Głazika - "własny program karmienia",
Część 37 - Porady Andrzeja Głazika - "preparaty wspomagające",
Część 36 - Porady Andrzeja Głazika - "preparaty lecznicze",
Część 35 - Porady Andrzeja Głazika - "preparaty białkowe i energetyczne",
- w dziale [Hodowle gołębi]dodano nowe zdjęcia gołębi hodowców:
Jan Skórski (PL),
Piotr Wójcicki (PL),
Robert Bauer (D),
Krzysztof Szkolny (PL, GB),
Paweł Święcicki (PL),
Karol i Kamil Kubicki (PL) - nowe goołbie,
Arkadiusz Strzelczyk (PL),
Peter & Lukas Chytil (SK),
Karol i Kamil Kubicki (PL) - nowe goołbie,
Mariusz Kasprzak (PL) - nowe goołbie,