Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - nowści, promocje, losowanie nagród, itp.
Wydarzenia - listopad 2017 Wydarzenia - październik 2017
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 22.11.2017r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Kolega Manfred Bula podczas sezonu lotowego przez ostatnie dwa lata był opiekunem w gołębnikach u innych hodowców. Siłą rzeczy nie jest w stanie zajmować się swoimi gołębiami w takim stopniu jakim by chciał. Również Michał Latacz pracuje za granica i też nie ma na nie tyle czasu. Dlatego też mamy dzisiaj na naszych aukcjach gołębie tej spółki na sprzedaż gdyż wspólnie podjęli decyzję o zaprzestaniu hodowli. Posłuchajmy co o tych gołębiach ma nam do powiedzenia kolega Manfred.
U kolegi Roberta Zguda możemy znaleźć bardzo wiele interesujących ptaków. Niewątpliwie posiada to co obecnie w sporcie gołębiarskim jest najlepsze. Dlatego też zawsze duże zainteresowanie u hodowców wzbudza jakie ma on wyniki, co mu się najlepiej sprawdza i czy ma coś na sprzedaż? Posłuchajmy więc co kolega Robert ma nam do powiedzenia.
Janowi Bocheńczakowi na Wspólnym Gołębniku Giewont towarzyszymy od pierwszego dlatego też zawsze nas interesuje co się u niego dzieje i jakie nowości wprowadza w kolejnych latach. W tym roku rywalizacja na gołębniku była trudna i nie obyło się bez strat. Posłuchajmy kolegi Janka jak w przyszłym roku planuje prowadzic ten gołebnik.
Kolega Mariusz Sasiński pomimo krótkiego stażu w PZHGP ma na swoim koncie spore sukcesy. Wcześniej zapoznaliśmy się z jego gołębnikami i gołębiami lotowymi. Teraz przyszła kolej aby poznać jego gołębie rozpłodowe.
U kolegi Arkadiusz Buttnera nagraliśmy film w którym prezentował nam swoje gołębie, które wystawił u nas na aukcjach, które się dzisiaj kończą. Zobaczmy może któryś z jego gołębi nas zainteresuje.

Vademecum hodowcy, porady dla hodowców:
Część 38 - Porady Andrzeja Głazika - "własny program karmienia",
Część 37 - Porady Andrzeja Głazika - "preparaty wspomagające",
Część 36 - Porady Andrzeja Głazika - "preparaty lecznicze",
Część 35 - Porady Andrzeja Głazika - "preparaty białkowe i energetyczne",
- w dziale [Hodowle gołębi]dodano nowe zdjęcia gołębi hodowców:
Jan Skórski (PL),
Piotr Wójcicki (PL),
Robert Bauer (D),
Krzysztof Szkolny (PL, GB),
Paweł Święcicki (PL),
Karol i Kamil Kubicki (PL) - nowe goołbie,
Arkadiusz Strzelczyk (PL),
Peter & Lukas Chytil (SK),
Karol i Kamil Kubicki (PL) - nowe goołbie,
Mariusz Kasprzak (PL) - nowe goołbie,