Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2018 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - październik 2018 r. Wydarzenia - wrzesień 2018r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 23.10.2018r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Wielu hodowców styka się na co dzień z problemem z kunami, kotami, lisami i innymi zwierzętami które mogą być niebezpieczne dla naszych ptaków. Ostatnio odwiedziliśmy firmę, która produkuje różnego rodzaju żywołapki przeznaczone właśnie dla takich intruzów. W sklepie dlahodowcow.pl możemy się w nie zaopatrzyć. A teraz zobaczmy jak one wyglądają.
W sobotę odwiedziliśmy kolegę Seabstiana Ostoję - Lniskiego podczas organizowanej przez niego imprezy podsumowującej sezon 2018 na wspólnym gołębniku. Spotkaliśmy tam wielu ciekawych hodowców, z którymi miło spędziliśmy sobotni wieczór praktycznie cały rozmawiając o gołębiach i sporcie gołębiarskim. Popatrzmy więc jak wyglądała ta impreza zaczynając od przygotowań. W kolejnych częściach zobaczymy wręczanie nagród i prezentację zwycięskich gołębi.
Kolega Robert Zgud w swojej hodowli zgromadził gołębie pochodzące od czołowych europejskich hodowców. W związku z tym wiele koleżanek i kolegów jest zainteresowanych jak te gołębie się spisują. Kiedy się z nim spotykamy mamy okazję się tego dowiedzieć. Możemy też zobaczyć co ciekawego ma nam na sprzedaż do zaoferowania.
Każdy z nas, prędzej czy później, będzie musiał definitywnie zostawić swoją hodowlę. Ś. p. kolega Roman Wolak niestety już to zrobił. Rodzina musi teraz się tych gołębi pozbyć gdyż nie ma komu jej kontynuować. Koledzy kolegi Romana starają się jej pomóc w ich sprzedaży. Kolega Robert Zgud prezentuje nam w kilku słowach jakie to są gołębie i czym warto się zainteresować.
Koledzy Michał i Patryk Wróbel są młodymi hodowcami ale pomimo wieku i krótkiego stażu w PZHGP udaje im się osiągać znaczące sukcesy. Zwłaszcza w lotach gołębi młodych. Tym razem mamy na sprzedaż całą drużynę gołębi młodych z tego roku, którą prezentuje nam kolega Patryk. Warto zwrócić uwagę, że są w niej oryginalne zagraniczne gołębie.