Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2019 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - kwiecień 2019r. Wydarzenia - marzec 2019r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 05.05.2019r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Kolega Maciej Włudzik podczas długiego weekendu skorzystał z zaproszenia kolegów Wojciecha Ziobroniewicza i Sylwestra Zielińskiego i odwiedził ich gołębnik. Podobnie uczyniło również wielu innych hodowców i tam tez przyjechali. Popatrzmy więc co tam się działo.
No i sezon 2019 rozpoczęty. W Oddziale PZHGP 059 Gdynia Chylonia gdzie lotuje kolega Maciej Włudzik pierwszy lot już jest za nami. Jak widać na filmie nie było łatwo. Wyników jeszcze nie znamy ale sądząc po tym jak gołębie przylatywały lot ten niewątpliwie możemy zaliczyć do trudnych. Na otwarcie zegarów o godzinie 14 - tej kolega Maciek miał około 50 gołębi z 64 zakoszowanych. Zobaczymy później jak będą się jeszcze schodziły.
Tym razem z Kosakowa chcemy zaprezentować gołębie młode z 2019 roku, wyhodowane po lotnikach, które w zeszłym roku mieliśmy możliwość obserwować jak sobie radzą podczas lotów ze wspólnym gołębnikiem jak również z oddziałem. Kiedy robiłem zdjęcia to kolega Maciej co chwilkę kiedy je łapał zachwycał się nad nimi. Popatrzmy więc jak one wyglądają. Wszelkie informacje o tych gołębiach jak również co kolega Maciej poleca można się dowiedzieć do niego dzwoniąc - tel. 503 164 320).
Spośród prenumeratorów miesięcznika Püttmann Magazyn, którzy zamówili prenumeratę za pośrednictwem sklepu dlahodowcow.pl z Krosina miał być losowany gołąb pochodzący z hodowli Rainera Püttmanna. Tak też się stało. Teraz możemy zobaczyć jaki gołąb został przeznaczony do losowania i kto go wygrał.
Po tygodniu ponownie wracamy do Kosakowa gdzie tym razem montowaliśmy wyposażenie naszych nowych gołębników. Wloty, grzędy, woliery, karcer dla wdów to te elementy które tym razem zbudowaliśmy. Pozostało nam jeszcze tylko wyposażyć gołębniki w system ESK, oświetlenie, kamery itp. i będzie można obserwować to co się w nich dzieje. Dla zainteresowanych zakupem takiego gołębnika podajemy numer telefonu: 503 164 320.