Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2018 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - grudzień 2018r. Wydarzenia - listopad 2018r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 17.12.2018r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Tym razem w niedziele gościliśmy we Wrocławiu na Okręgowej Wystawie Gołębi Pocztowych. W reprezentacji Okręgu Wrocław mogliśmy zobaczyć gołębie wielu znanych hodowców, z których nazwiskami niejednokrotnie się już zetknęliśmy. Podczas wystawy odbył się także finał aukcji gołębi, których preaukcja wcześniej miała miejsce na naszej giełdzie. Taka wystawa to niewątpliwie okazja do spotkania się z kolegami. Zobaczmy więc kogo my tam spotkaliśmy.
W drugim dniu wystawy Okręgu Białystok w Kolnie mogliśmy zobaczyć osobiście nagradzanych hodowców. Na tą uroczystość przybyło tez dużo więcej osób niż dzień wcześniej. Najwięcej pucharów i dyplomów zebrali oczywiście koledzy Tadeusz i Witold Mocarscy, którym gratulujemy. Na pewno jeszcze ich zobaczymy na wystawie w Sosnowcu gdzie również będą odbierać nagrody.
Na pewno w wielu miejscach w Polsce trwają wystawy gołębi pocztowych. My odwiedziliśmy jedną z nich. Jesteśmy więc dzisiaj w Kolnie gdzie odbywa się 32 Wystawa Gołębi Pocztowych Okręgu Białystok. Akurat w tym Okręgu PZHGP mieliśmy możliwość spotkać i z nim porozmawiać aktualnego Mistrza Polski GMP kolegę Tadeusza Mocarskiego. Jutro prawdopodobnie będziemy mogli też pogratulować wyników również jego bratu. Teraz zobaczmy jak w Kolnie wyglada taka wystawa.
Wczoraj w Krosinie odbyło się spotkanie hodowców zorganizowane przez sklep dlahodowcow.pl. Podczas spotkania kolega Tomasz Borkowski z laboratorium COBA Diagnostyka miał dużo pracy. Wielu hodowców skorzystało z okazji i przywiozło swoje gołębie do zbadania. Zaraz po badaniach poprowadził wykład na podobny temat a tuz po nim kolega Maciej Włudzik opowiadał o swoich doświadczeniach z gołębiami młodymi. Wszystko to udało nam się zarejestrować i teraz ci którzy byli nieobecni mogą się z tym zapoznać.
Robert Zgud ma swojej hodowli wiele ciekawych gołębi. Odwiedzamy go już od kilku lat i na bieżąco obserwujemy jego nowe nabytki. Tym razem jednak mamy możliwość nabyć gołębie które kolega Robert wycofuje ze swojego gołębnika rozpłodowego. Materiału jest tyle, że starczyło na trzy oddzielne filmy prezentujące te gołębie. Oto pierwszy z nich.