Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2019 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - wrzesień 2019r. Wydarzenia - sierpień 2019r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 10.10.2019r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Podczas Dni Otwartych w hodowli Rainera Sebastian Wardęga ze sklepu dlahodowcow.pl oraz ks. Jerzy Kostorz nagrali film, w którym informują o nagrodach jakie będą w loterii podczas Święta hodowców w galerii Szyb Wilson. Można się więc teraz z nimi zapoznać.
Koledzy ze sklepu dlahodowcow.pl jak co roku przygotowali gołębie od Arkadiusza Koniecznego które zostały rozlosowane wśród klientów tego sklepu. Popatrzmy kto w tym roku je wygrał.
Znany nam dobrze kolega Jacek Cebula właściciel firmy OVIGOR, stacji hodowlanej PONDEROSA Polska oraz firmy HUSATOR jest sponsorem kilku nagród w naszej loterii na rzecz podopiecznych Fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego. Popatrzmy jakie nagrody ufundowały te firmy.
Zorganizowanie "Święta Hodowców" nie byłoby możliwe bez sponsorów i partnerów, którzy nas wspierają. Dlatego bardzo im dziękujemy za wsparcie jak również chcemy ich wymienić. Jednocześnie zapraszamy innych do przyłączenia się do wsparcia tej imprezy.
23 listopada podczas finału aukcji gołębi na rzecz podopiecznych fundacji "Ludzki Gest" będzie można wygrać wiele ciekawych nagród. Jedną z tych nagród jest gołębnik kolegi Mirosława Mieczkowskiego.