Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2018 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - czerwiec 2018r. Wydarzenia - maj 2018r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 20.06.2018r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Na WG Giewont kolega Jan Bocheńczak ma w tym roku już przyjętych ok. 620 gołębi. Jako, że sam przy nich wszystko robi i się nimi zajmuje praktycznie cały dzień jest przy gołębiach. My towarzyszyliśmy mu z kamerą w dniu wczorajszym od samego rana i przyglądaliśmy się dokładnie jak je karmi, poi oraz jakich używa suplementów i jak je oblatuje. Popatrzmy więc wspólnie co ciekawego tam się dzieje.
Po dłuższej nieobecności spowodowanej zagraniczną podróżą odwiedziliśmy gołębnik w Kosakowie aby zrobić zdjęcia gołębiom, które mamy w naszym nowym gołębniku. Widzieliśmy również moment kiedy gołębie ze wspólnego gołębnika były wypuszczone i latały. Musi minąć jeszcze trochę czasu zanim zaczną być wywożone na treningi aby przygotowywać się do lotów konkursowych. Teraz jednak popatrzmy jak spędzają czas wokół gołębnika i co nowego słychać w Kosakowie.
Po lotach mamy możliwość przetestowania nowych produktów firmy Belgica de Weerd któe prezentuje nam kolega Paweł Sławek.
Kilka tygodni temu pokazywaliśmy produkty firmy GPS, które polskim hodowcom oferuje kolega Sebastian Ostoja - Lniski w swoim sklepie. Tym razem prezentuje je oraz opowiada jak ikiedy je stosować.
W Kosakowie w nowym gołębniku jak i na WG ciągle przybywa nam gołębi. Tym razem przywieźliśmy gołębie od kolego Roberta Zguda i Tomasza Rumińskiego. Mamy też wstawione nowe regały dla gołębi. Już wkrótce zaczniemy je oblatywać.
- w dziale [Hodowle gołębi]dodano nowe zdjęcia gołębi hodowców:
Jan Skórski (PL),
Piotr Wójcicki (PL),
Robert Bauer (D),
Krzysztof Szkolny (PL, GB),
Paweł Święcicki (PL),
Karol i Kamil Kubicki (PL) - nowe goołbie,
Arkadiusz Strzelczyk (PL),
Peter & Lukas Chytil (SK),
Karol i Kamil Kubicki (PL) - nowe goołbie,
Mariusz Kasprzak (PL) - nowe goołbie,