Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2019 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - luty 2019r. Wydarzenia - styczeń 2019r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 12.02.2019r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Firma Irbapol dla swoich klientów od kilku lat zawsze ma jakieś prezenty. Kiedyś były to rower, telewizor, odkurzacze. W tym roku prezentem dla stałych klientów sklepu dlahodowcow.pl którzy zakupia jakieś produkty tej firmy będzie losowana nagroda, zestaw firmy Makita z wkrętarką, kompletem wierteł i końcówek. Dla zainteresowanych szczegóły w filmie.
Przygotowując się do sezonu lotowego musimy pomyśleć nie tylko o gołębiach ale także o akcesoriach i wyposażeniu gołębników. Sklep dlahodowcow.pl ma w swojej ofercie wiele takich elementów wyposażenia gołębników. Popatrzmy co nowego wprowadził do swojej oferty.
No i doczekaliśmy się. Teraz kiedy wstawiam film w gołębniku mamy 57 gołębi. Sporo jeszcze brakuje. Jak się okazało pogoda nie wszędzie sprzyjała gołębiom. Po drodze był bardzo silny wiatr i spychał gołębie w kierunku morza. Jednak niektórym to nie przeszkadzało przyleciały w bardzo dobrym czasie. Pozostał schodziły się juz gorzej i wracały juz z innych kierunków. Bardzo dobrze że kolejne cały czas dolatują. Tak więc kolejny sezon lotów zimowych mamy za sobą.
Kolega Maciej Włudzik powrócił już z wypuszczenia gołebi i wstawił film jak ono wyglądało. Mamy możliwość teraz to zobaczyć.
Dzisiaj mamy komu kibicować. Na WG Kosakowo odbywa się lot finałowy edycji 2019. Na lot poszło 95 gołębi a lecą ze 120 km. Zostały wypuszczone o godzinie 09:15 i właśnie na nie czekamy.