Wszystko dla gołębi i sportu gołębiarskiego. Sklep dlahodowcow.pl - sezon 2019 - nowości, promocje, nagrody, itp.
Wydarzenia - kwiecień 2019r. Wydarzenia - marzec 2019r.
Nowości w serwisie:
(ostatnia aktualizacja: 13.04.2019r.)
- w dziale [Filmy] dodano filmy:
Tym razem z Kosakowa chcemy zaprezentować gołębie młode z 2019 roku, wyhodowane po lotnikach, które w zeszłym roku mieliśmy możliwość obserwować jak sobie radzą podczas lotów ze wspólnym gołębnikiem jak również z oddziałem. Kiedy robiłem zdjęcia to kolega Maciej co chwilkę kiedy je łapał zachwycał się nad nimi. Popatrzmy więc jak one wyglądają. Wszelkie informacje o tych gołębiach jak również co kolega Maciej poleca można się dowiedzieć do niego dzwoniąc - tel. 503 164 320).
Spośród prenumeratorów miesięcznika Püttmann Magazyn, którzy zamówili prenumeratę za pośrednictwem sklepu dlahodowcow.pl z Krosina miał być losowany gołąb pochodzący z hodowli Rainera Püttmanna. Tak też się stało. Teraz możemy zobaczyć jaki gołąb został przeznaczony do losowania i kto go wygrał.
Po tygodniu ponownie wracamy do Kosakowa gdzie tym razem montowaliśmy wyposażenie naszych nowych gołębników. Wloty, grzędy, woliery, karcer dla wdów to te elementy które tym razem zbudowaliśmy. Pozostało nam jeszcze tylko wyposażyć gołębniki w system ESK, oświetlenie, kamery itp. i będzie można obserwować to co się w nich dzieje. Dla zainteresowanych zakupem takiego gołębnika podajemy numer telefonu: 503 164 320.
W Kosakowie podobnie jak w ubiegłym roku będziemy obserwować rywalizację gołębi na wspólnym gołębniku oraz gołębi młodych i starych w Oddziale PZHGP 059 Gdynia Chylonia. W dniu wczorajszym byliśmy u kolegi Macieja Włudzika i stawialiśmy nowy gołębnik dla gołębi młodych właśnie do rywalizacji oddziałowej. Popatrzmy jaką koncepcję gołębnika będziemy w tym roku testować.
W drugiej części naszego fotoreportażu z hodowli kolegi Sylwestra Zielińskiego mamy możliwość zapoznać się z pochodzeniem jego gołębi. Posłuchajmy więc co w rodowodach gołębi kolegi Sylwestra możemy zobaczyć.