Tworzenie stron internetowych dla hodowców
tel. kontaktowe: 533 635 532, 501 186 973
Zachęcamy hodowców gołębi pocztowych do skorzystania z naszej oferty tworzenia swoich stron internetowych. Adresy do stron internetowych przez nas stworzonych są automatycznie umieszczane w dziale [HODOWLE GOŁĘBI] w serwisie www.naszegolebie.pl przez co stają się łatwiejsze do znalezienia dla innych. Koszt wykonania standardowej strony internetowej waha się w przedziale od 400 do 800 zł w zależności od stopnia skomplikowania i ilości opracowanych materiałów. W cenie wliczony jest roczny koszt utrzymania strony oraz obsługa techniczna. Standardowym adresem jaki nadajemy stronie jest adres WWW.NASZEGOLEBIE.PL/NAZWAUŻYTKOWNIKA np. WWW.NASZEGOLEBIE.PL/kus itp. Gdyby hodowca chciał mieć swój własny niepowtarzalny adres, to do kosztów wykonania strony dochodzi koszt wykupienia nazwy. Dla stron z zakończeniem WWW.NAZWASTRONY.PL jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych.
Na wszystkie wykonane przez nas usługi wystawiamy faktury bądź paragony. Podane ceny są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT.
UWAGA!!! - hodowcom, którzy zdecydują sie założyć stronę za naszym pośrednictwem - film prezenujący ich hodowlę wykonamy gratis i zamieścimy go w naszym serwisie!

Poniżej znajdują się linki - odnośniki do przykładowych stron przez nas stworzonych:
www.dogolebnika.pl
www.wgczersk.pl
www.golebie-kus.pl
www.giantel.pl
www.grochowskirobert.pl
www.rewskidomek.pl
www.yourcare.pl
Ponadto stworzyliśmy także nasze serwisy:
www.naszegolebie.pl
www.gieldagolebi.pl
www.naszeanonse.pl

Możemy również wykonać każdą dowolna stronę, serwis lub portal według życzenia klienta!!!
Kontakt w sprawach zamówień i technicznych:
tel.: 533 635 532
Kontakt w sprawach rozliczeń, faktur, paragonów:
tel.: 501 186 973