Regulamin i zasady zamieszczania darmowych ogłoszeń drobnych

1. Wielkość zamieszczanych ogłoszeń nie może przekraczać 500 znaków.
2. W treści ogłoszeń nie mogą być zawarte słowa wulgarne i obraźliwe.
3. W dziale kupię - sprzedam nie wolno umieszczać linkow do stron internetowych, a jedynie numery telefonów i adresy e-mail.
4. Treść ogłoszenia może być sprawdzana i korygowana pod kątem zasad poprawności ortograficznej i stylistycznej.
5. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za merytoryczną treść ogłoszenia.
6. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do usuwania ogłoszeń bez podania przyczyny.
7. Ogłoszenia są aktywne przez dwa tygodnie od momentu zamieszczenia i po tym czasie są usuwane.

Zmiana z dnia 25.04.2014r.
Z uwagi na "skomplikowaną" osobowość panów Kulbackich oraz niemożność komunikacji z nimi na jakimkolwiek cywilizowanym poziomie jak również wieczne kontrowersje dotyczące ich gołębi, prosimy o nieumieszczanie żadnych wpisów zawierających nazwisko Kulbacki oraz ogłoszeń dotyczących ich gołębi. Wszystkie wpisy z nimi związane będą usuwane. W tym serwisie nie mają prawa "istnieć" - nie ten poziom.
Zmiana z dnia 24.12.2017r.
Serwis darmowych ogłoszeń drobnych jak sama nazwa wskazuje służy do zamieszczania drobnych ogłoszeń, a nie do wstawiania całej swojej oferty w taki sposób aby w kilku kolejnych ogłoszeniach z tym samym numerem telefonu były zamieszczane ogłoszenia różnej treści. Do tego celu służą strony internetowe bądź inne serwisy specjalizujace się w tego typu ogłoszeniach. W związku z czym na stronie ogłoszeniowej dopuszczamy tylko jedno ogłoszenie z jednym numerem telefonu. Kolejne ogłoszenia zawierające ten sam numer telefonu będą usuwane.